Drobiazgi

Wybrane filtry usuń wszystkie filtry

Materiał
7,60 zł
(9,35 zł brutto)

Drobiazgi

Małe, kompaktowe upominki to coś, co zadowoli każdego obdarowanego. Zajrzyj do naszego katalogu i sprawdź, które produkty najlepiej wkomponują się w Twoje potrzeby. Zadbaj o wygodę uczestników swoich konferencji i już dziś zamów torby bawełniane z logo, które pomieszczą wszystkie materiały konferencyjne wraz z drobnym prezentem.

Breloczki to popularne i chętnie kupowane produkty, które możesz umieścić wszędzie – przy plecaku, torbie, walizce, rysiku, sprzęcie elektronicznym. Wzbogać je o swoje logo i ciesz się niedrogim upominkiem, który możesz podarować każdemu.

Każdy pracownik, bez względu na branżę, chętnie korzysta przy obliczeniach z pomocy kalkulatora. Ułatw ich pracę i sprezentuj im kalkulatory z logo Twojej firmy. Dzięki naszym produktom Twoi pracownicy będą działać szybciej, sprawniej i efektywniej! Przekonaj się o tym jak najszybciej i już dziś zamów sprzęt poprawiający wydajność osób zatrudnionych w Twojej firmie.

Akcesoria do telefonów ze znakowaniem to produkty, które przydadzą się każdemu, bez względu na branżę. Poznaj nasz szeroki wachlarz etui, czyścików, uchwytów i stojaków. Nie pozwól, by wycieczka rowerowa lub podróż samochodem przeszkodziła Ci w kontakcie z bliskimi.