Biuro

Wybrane filtry usuń wszystkie filtry

Producent
19,96 zł
(24,55 zł brutto)

Biuro

Każdy odpowiedzialny biznesmen musi mieć uporządkowany kalendarz. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą licznych notatników ze znakowaniem i obdaruj swoich pracowników i partnerów tym użytecznym upominkiem. Z nami już nigdy nie zapomnisz o ważnych spotkaniach i terminach.

Organizujesz szkolenie, konferencję lub wyjazd motywacyjny? Potrzebujesz produktów, które wzbogacą Twój event? Zamów nasze teczki konferencyjne z logo i zaskocz swojego partnera. Pokaż swój profesjonalizm i pamiętaj o szczegółach, które zapadną w pamięci każdego na długo.

Jeśli jesteś rzetelnym pracownikiem, na pewno chcesz utrzymać porządek w swoim miejscu pracy. Pomoże Ci w tym przybornik wzbogacony o logo Twojej firmy. Zamawiając nasz produkt otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości i zadowolenia obdarowanych. Skończ z chaosem na biurku. Nie możesz uporządkować swoich kontaktów z ważnymi partnerami? Zamów wizytowniki, które rozwiążą Twój problem. Zorganizuj właściwie swoje miejsce pracy, abyś już nigdy nie martwił się o nieistotne detale.

W naszym katalogu nie ma produktu, który Cię interesuje? Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy alternatywne rozwiązanie lub sprowadzimy towar specjalnie dla Ciebie! Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta. Przekonaj się o tym już dziś!